Kontroller

Feladatok:

  • Az üzemeltetési osztályok (logisztika, termelés, minőségbiztosítás) üzleti partnere
  • Szorosan együttműködik a helyi és regionális management csoporttal a termelési folyamatok optimálása érdekében
  • Rendszeres termék profit elemzést és költségelemzést készít, beleértve a jelentések előkészítését
  • Termelési költségek meghatározása elő- és utókalkulációs célokra, költségvetés előkészítése, árajánlatok készítése
  • SAP rögzítések, fejlesztések
  • Lényeges KPI-ok előkészítése
  • Standard jelentések előkészítése, ad-hoc elemzések elkészítése
  • Termelés előrejelzések és költségvetési folyamatok támogatása
  • Havi pénzügyi jelentések, pénzügyi csomagok, előrejelzések előkészítése
  •  Meghatározza a közvetett költségek belső elosztási szabályait, végrehajtja az elosztásokat, meghatározza az óradíjakat
  • Pályázati fázisban támogatja a termék költség folyamatát
  • Elkészíti a gyár anyag előrejelzését (anyag költségek, árukészlet)
  • Éves üzemeltetési adatok és gyártási specifikációk felülvizsgálata

Elvárások:

  • Minimum BA szakirányú végzettség
  • Kontroller területen szerzett tapasztalat, referencia
  • SAP FI/CO, SAP MM/PP ismeret
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs készségek
  • Nemzetközi GAAP
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés és fejlesztés
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Szekszárd

PRETTL Hungária Kft

7100 Szekszárd, Korsófölde u. 2.

e-mail: husz-phu.jobs@remove-this.prettl.com

A PRETTL Cégcsoport a világ 19 országában, 33 önálló céggel van jelen, amelyekben több, mint 7200 munkatárs dolgozik.
A PRETTL Csoport négy területen tevékenykedik: autóipar, háztartási gépek, elektronika és energia. Az egyes középméretű leányvállalatok önállóan müködő gazdasági egységekként , vállalkozási és döntési szabadsággal rendelkeznek.
A cégcsoport forgalma körülbelül 700 M Euro. A cégcsoporttal kapcsolatos további információkat az alábbi weboldalon talál:

 www.prettl.com

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben igen, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével  a job@remove-this.prettl.hu, vagy a jobs-hu@remove-this.prettl.com  e-mail címre. A jelentkezésben kérjük, tüntesse fel a lehetséges munkakezdés dátumát, valamint bérigényét!

Kérjük, regisztráljon be adatbázisunkba  is a honlapunkon keresztül: